Kurumsal | Hakkımızda

Türkiye’de gayrimenkul sektörü, gelişen ekonomik rakamlar paralelinde değişen nüfus faktörlerinin de etkisiyle önemini korumaktadır.  

Uzun yıllar sanayide kazandığı bilgi birikimini, gayrimenkul sektörüne aktarmayı hedefleyen Efesan Grup, Efektif Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş.’nin tüm faaliyetlerinde kalite standartlarını en üst düzeyde tutmaktadır. Efektif Gayrimenkul, “sıfır hata” hedefi ve kaliteye odaklı projeleri ile toplumdaki güvenini artırarak gayrimenkul geliştirme sektörünün önemli firmalarından biri olma amacıyla hareket etmektedir.

İstanbul Kağıthane’de geliştirdiği, dünyaca ünlü Mimar Han Tümertekin imzalı “Blox Haliç” konut projesinin birinci (3 blok, 62 daire) ve ikinci etabının (4 blok, 92 daire) teslimlerini tamamlayan Efektif Gayrimenkul,Blox Haliç’in konut projesi çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca İstanbul Ömerli’de projesiyle sektöre hareketlilik getirecek villa yapıları için arsa, proje geliştirme ve araştırma çalışmaları yürütülmektedir.

Efektif Gayrimenkul, yatırımın bir uzmanlık alanı olduğunu bilerek, araştırma ve proje hazırlıklarını bu doğrultuda yapmaktadır. Sektörün "en iyileriyle" çalışarak en kaliteliyi en uygun fiyatla yaptırmayı başarabilmek ve müşterilerine prim yaptıracak yatırımlar sağlamak  Efektif Gayrimenkul’ün konusundaki uzmanlığının önemli bir göstergesidir.