Kurumsal | Kurumsal Yapı

VİZYONUMUZ
Konusunda uzman insan kaynağı ve güçlü organizasyon yapımızla, günün ihtiyaçlarına ve teknolojinin gereklerine uygun çevre ve insan odaklı projelerle tercih edilen inşaat firması olmaktır.

MİSYONUMUZ
Mesleki ahlak ve disipline bağlı olarak, tasarımda, üretimde, iş yönetiminde, müşterilerimize ve çözüm ortaklarımıza karşı şeffaf bir yaklaşımla, ülkemiz için değer yaratan bir anlayış oluşturmaktır.

KURUM KÜLTÜRÜ VE DEĞERLERİMİZ

Efesan Grup’un kurum kültürü, kurulduğu günden bu yana gelişerek çalışanlarının kattığı yeni değerlerle günümüzdeki halini almıştır.
İnandığımız ve bize daima yol gösteren temel değerlerimiz ve çalışma şeklimizi belirleyen iş ilkelerimiz şunlardır;

Saygı ve Bağlılık
İşimizi en doğru şekilde, gönülden sahiplenerek yapıyoruz. Tüm ilişkilerimizi saygı ve sevgi çerçevesinde kuruyoruz, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli birliktelikler oluşturuyoruz. Tutarlıyız, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiriyoruz.

"Biz" Olmak
Farkı yaratan insandır. İşini seven, yetenekli ve vizyon sahibi bir grup olarak yaptığımız işlerde fark yaratıyoruz. Paylaştıkça büyüyeceğimize inanıyor, kurumlarımızın gerçek sahibinin çalışan herkes olduğunu bilerek daha verimli ve daha üretken olabiliyoruz. Birbirimizin uzmanlığına saygı gösteriyor ve birbirimize güveniyoruz. Grup olarak elde edilen başarı da, bireysel başarılar da, hepimizin başarısıdır düşüncesiyle “biz bir aileyiz” bilinciyle çalışıyoruz. Tedarikçilerimizi, ürün ve hizmet ürettiğimiz müşterilerimizi  de “biz” anlayışıyla aileden kabul ediyoruz.

Sürdürülebilir Büyüme
Değişime uyum sağlayacak stratejiler geliştiriyoruz. Yaptığımız en iyi işleri yapmaya devam ederken, sektörleri sürekli takip ediyor, yeni pazarlar ve ürünlerle büyümeye devam ediyoruz.

AR-GE 
Müşterilerimizin ve dahil olduğumuz sektörlerin ihtiyaçlarını göz önüne aldığımızda, ürettiğimiz ürünün ve hizmetlerin var olanlardan daha iyi olması için, devamlı araştırma yapıyoruz. Eğitimler ve sürekli gelişme sayesinde müşterilerimize yeni ve akılcı olanaklar sunuyoruz.

İnovasyon 
Yeni fikirlere ve farklı bakış açılarına açığız, değişimin en hızlı ve sorunsuz şekilde hayata geçmesi için kendimiz dahil herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini biliyoruz. Değişimin gücüne inanıyoruz. 

Sosyal Sorumluluk
Birbirimize, topluma ve çevreye karşı duyarlıyız. Bu konuda müşterilerimizi, tedarikçilerimizi de bilgilendiriyor, yasal mevzuatlara uyuyoruz.